Гаряча лінія +38(063)9759010

Авторизація

Регістрація

Категорія: Психологічна безпека
<
Поведінка журналістів у полоні. Заручники

У 2014 році, за даними Інституту масової інформації, близько 80 українських та іноземних журналістів побували в полоні проросійських сепаратистів, у Криму та на території Донецької і Луганської областей. Дехто з журналістів перебував у полоні не більше ніж добу, інші — місяцями. Експерти ІМІ опитали журналістів, які мали подібний досвід і зібрали практичні поради для журналістів … Продовжити читання “Поведінка журналістів у полоні. Заручники”

Досвід польського журналіста Пйотра Андрусечка на українській війні

Мені довелось потрапити в Грузію під час завершального етапу російсько-грузинської війни. Серед багатьох журналістів я бачив репортерів CNN та BBC, вони єдині носили бронежилети та шоломи. Напруги я тоді не відчув, адже активні бойові дії припинилися в той момент, коли ми попали на бойові позиції. Єдиною проблемою було добратися до конкретних місць. Пригадую, що польовими … Продовжити читання “Досвід польського журналіста Пйотра Андрусечка на українській війні”

Павел Пєньонжек. Війна, де правди не має

Під час конфлікту на Донбасі журналісти працюють в умовах постійного інформаційного шуму. Унікальність конфлікту, який відбувається в Україні, не в його брутальності чи різкості. Є навіть навпаки – ця війна, з точки зору журналіста, є дуже відкрита. Відносно велика кількість репортерів  може працювати з різних боків конфлікту. Попри поширеної думки, опубліковані списки та листи про … Продовжити читання “Павел Пєньонжек. Війна, де правди не має”

Андрій Гарасим. Мій Майдан

Початок Ввечері 30 листопада 2013 року на Майдані була своєрідна церемонія прощання, люди потроху збиралися, хтось пакувався. Було трохи сумно, що це таки кінець акції, хоча було і чітке розуміння того, що все це матиме якийсь розвиток. Пізніше ми зібралися журналістською компанією неподалік Майдану, сиділи про щось гомоніли, раптом комусь із журналістів подзвонили і сказали, … Продовжити читання “Андрій Гарасим. Мій Майдан”

Мины, растяжки, обстрелы. Личный опыт Сергея Полежаки

Мины и растяжки Никогда не наступал, никогда не подрывался, поэтому все советы – чисто теоретические. На обочины дорог не ходить, отливать – прямо с проезжей части. Особо касается дорог, которым нет альтернативы (напр., Дебальцево – Артемовск во время февраля 2015). Машины на обочине не парковать и вообще не съезжать. Во время перестрелок у блоков или … Продовжити читання “Мины, растяжки, обстрелы. Личный опыт Сергея Полежаки”