Гаряча лінія +38(063)9759010

Авторизація

Регістрація

Категорія: Робота в зоні АТО
<
Юридична відповідальність редакцій і захист трудових прав журналістів

Забезпечення журналістів технікою для роботи може залежати від того, у яких правовідносинах перебуває журналіст зі своїм ЗМІ (продакшином) — трудових чи цивільно-правових. При цивільно-правових відносинах (договір підряду, без запису в трудову книжку і т.п.) чия техніка використовується в роботі — визначається угодою сторін. Але для відносин підряду характерне використання інструментів (техніки) виконавця роботи, тому якщо … Продовжити читання “Юридична відповідальність редакцій і захист трудових прав журналістів”

Вибір місця проживання та правила безпеки для житла

Основний критерій вибору місця проживання — це максимальна безпечність, не важливо, це готель чи приватний будинок. У деяких випадках, краще зупинитися в мережевому міжнародному готелі, що гарантуватиме вам високий рівень безпеки, крім того, там ви будете разом з іншими журналістами. Але інколи, наприклад, через релігійні чи політичні чинники, залишатися в такому готелі — означитиме бути … Продовжити читання “Вибір місця проживання та правила безпеки для житла”

Поведінка журналістів у полоні. Заручники

У 2014 році, за даними Інституту масової інформації, близько 80 українських та іноземних журналістів побували в полоні проросійських сепаратистів, у Криму та на території Донецької і Луганської областей. Дехто з журналістів перебував у полоні не більше ніж добу, інші — місяцями. Експерти ІМІ опитали журналістів, які мали подібний досвід і зібрали практичні поради для журналістів … Продовжити читання “Поведінка журналістів у полоні. Заручники”

Дмитро Горшков. Мій досвід роботи в зоні АТО

Після місяців роботи на Майдані, на Схід я потрапив вже більш-менш підготовленим “бійцем”. Ані бронежилет, ані каска вже не були чимось новим у моєму робочому “гардеробі”.  З іншого боку, звичайно, бракувало практичних навичок поводження у зоні можливого обстрілу з важкої зброї, поводження у зоні, де можуть бути міни, розтяжки. Були теоретичні тренінги, але без реального … Продовжити читання “Дмитро Горшков. Мій досвід роботи в зоні АТО”

Досвід польського журналіста Пйотра Андрусечка на українській війні

Мені довелось потрапити в Грузію під час завершального етапу російсько-грузинської війни. Серед багатьох журналістів я бачив репортерів CNN та BBC, вони єдині носили бронежилети та шоломи. Напруги я тоді не відчув, адже активні бойові дії припинилися в той момент, коли ми попали на бойові позиції. Єдиною проблемою було добратися до конкретних місць. Пригадую, що польовими … Продовжити читання “Досвід польського журналіста Пйотра Андрусечка на українській війні”