Гаряча лінія +38(063)9759010

Авторизація

Регістрація

Про нас

Інститут масової інформації створив унікальний сайт з безпеки  j-sos для журналістів.

На сайті зібраний досвід українських та іноземних журналістів, які працювали в небезпечних умовах та до цього часу висвітлюють конфлікти. Статті зібрані у розділах «Фізична безпека», «Цифрова безпека», «Юридична безпека», «Психологічна безпека» та «Робота в зоні АТО».

ІМІ один із перших в Україні почав забезпечувати журналістів та фрілансерів засобами захисту. У часи Революції Гідності – це були пластикові та лижні каски, а також помаранчеві жилети. З початком російської агресії на Сході України – бронежилети та каски 4 рівня захисту.
ІМІ надає журналістам та фрілансерам  у безкоштовну оренду строком на 2 тижні – засоби захисту та індивідуальні аптечки. У розділі «Засоби захисту» є можливість бронювання захисного обладнання перед відрядженням у “гарячу точку”.

У розділі «Запитай у експерта» можна отримати консультацію від медіа юристів щодо роботи журналістів в небезпечних зонах.

У разі, якщо ваші права, як журналіста порушили, повідомте нам про це у розділі «Мапа порушень» і наші експерти його зафіксують.

Даний сайт виготовлено ГО «Інститутом масової інформації» в рамках проекту «У-Медіа», що реалізується «Internews Network» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).